Hoolekogu liikmed

2021/2022 õppeaastaks valiti 27.10.2021 hoolekogu koosseis, mis kinnitati 22.02.2022 Hiiumaa Vallavalitsuse korraldusega nr.116

Roman Lukas    Oravate rühma lapsevanemate esindaja; roomlane@t-online.de

Ragne Jõhvik  Pääsukeste rühma lapsevanemate esindaja; ragnejohvik@gmail.com

Mari Orgusaar   Lepatriinude rühma lastevanemate esindaja morgusaar@gmail.com

Mart Kaups           Mõmmide rühma lastevanemate esindaja ; mart@roose.ee

Kerli Varrik            Kiisude rühma lapsevanemate esindaja; kerli.varrik@gmail.com

Käti Randmaa        Siilide rühma lapsevanemate esindaja; katirandmaa@gmail.com

                              
Diana Männamaa  pedagoogide esindaja  diana111@hot.ee

Ivi Remmelg          Vallavalitsuse esindaja ivi.remmelg@hiiumaa.ee

Tuuli Tammla         Hiiumaa Vallavolikogu esindaja tuuli.tammla@hiiumaa.ee