Hoolekogu liikmed

2019/2020 õppeaastaks valiti hoolekogu koosseisu

Anu Rents            Lepatriinude rühma lastevanemate esindaja

Mart Kaups           Mõmmide rühma lastevanemate esindaja

Kerli Varrik            Kiisude rühma lapsevanemate esindaja; kerli.varrik@gmail.com

Jan Ignahhin        Siilide rühma lapsevanemate esindaja; jan.ignahhin@gmail.com

Enn Veevo            Oravate rühma lapsevanemate esindaja; eveevo@gmail.com
Kadi Kiiver            Pääsukeste rühma lapsevanemate esindaja;   kadikiiver@hotmail.com


Diana Männamaa  pedagoogide esindaja

Ivi Remmelg          Vallavalitsuse esindaja ivi.remmelg@hiiumaa.ee

Kristjan Ojasoo      Hiiumaa Vallavolikogu esindaja kristjan.ojasoo@mpnurst.ee